Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

V Domě dětí a mládeže Rumburk se soutěžilo o tituly krásy

Dne 24.2.1999 DDM Rumburk pořádal již čtvrté základní kolo celostátně vyhlášené soutěže Domem dětí a mládeže Ostrava-Poruba „Dívka 99″ pro dívky ve věku 13-15 let a zároveň s ní proběhla soutěž vyhlášená DDM Rumbuk ăMiss poupě města Rumburk 99Ň pro dívky ve věku 7-12 let. Celkem se zúčastnilo 22 dívek. Po dvouhodinovém klání (představení se porotě, volné vystoupení a promenáda v plavkách, stejné pro obě soutěže) se pětičlenná porota ve složení Zdena Ondrušová – výtvarnice, Alena Hahnelová – majitelka autosalonu Seat Rumburk, Darek Šváb – zástupce starosty města Rumburk, Jaromír Josef – Česko-rakouská pojišťovna, a.s., Praha, prac. Varnsdorf, Oldřich Vaisaitl – Pekárna Unimon, s.r.o., Rumburk rozhodla takto: titul ăMiss poupě města Rumburk 1999Ň (nepostupová soutěž) získala v kategorii 7 – 9 let Žaneta Nykodýmová ze ZŠ Šluknov, na druhém místě skončila Lucie Englová ze ZŠ Tyršova Rumburk a třetí byla Renáta Sadílková ze ZŠ H. Jindřichov.

V kategorii 10 – 12 let zvítězila Veronika Havlíčková ze ZŠ Tyršova Rumburk, jako druhá se umístila Pavla Sykáčková ze ZŠ U Nemocnice Rumburk a třetí v pořadí byla Veronika Hauerová ze ZŠ Šluknov.

Titul „Dívka 99″ v kategorii 13-15 let (postupová soutěž) patří Miroslavě Turnové ze ZŠ Jiříkov. Porota doporučila postup do semifinálového kola v Mladé Boleslavi (podrobnosti sdělí v DDM Rum-burk).

„Miss sympatie města Rumburk 1999″ se stala Pavla Sykáčková ze ZŠ U Nemocnice Rumburk.

Celou soutěží opět provázel Adam Nedvídek, student VŠ Praha, který svým příjemným vystupováním a profesionálním přístupem dodával dívkám odvahu a svými pohotovými a velice vtipnými reakcemi tak navodil báječnou atmosféru až do konce celé soutěže. „Adame, děkujeme a příští rok tě opět oslovíme.“ Dobrým společníkem mu byl Roman Winter, student SZŠ Rumburk, který rovněž profesionálně obsluhoval veškerou zvukovou techniku včetně slavnostních fanfár pro vítězky. O krásné účesy se postarala kadeřnice pí Regina Jehnelová, dívky fotil p. Ludvík Bindernerger (každá dívka obdrží barevné foto, vyzvednout si je může za 14 dnů v DDM Rumburk), celou soutěž pak natáčel p. Jaroslav Řehák. I vám patří poděkování. Chvíle, kdy porota hodnotila výsledky, velice pěkně vyplnil taneční kroužek DDM pod vedením sl. Štěpánky Sychrovské. Velké poděkování patří sponzorům: Aleně Hahnelové – autosalon Seat Rumburk, Jaromíru Josefovi, ČRP, a.s, Praha, pracoviště Varnsdorf, Pekárně Unimon, s.r.o., Rumburk, Aleně Pauerové, prodejna PELE-MELE Rumburk, Martině Kolářové, květinářství Kvítko Rumburk, Olze Stráníkové a Uršule Šimonové, květinářství Viola Rumburk a MěÚ Rumburk.

DDM Rumburk se těší na shledání s Vámi všemi (kteří jste se jakýmkoliv způsobem na této akci podíleli) při pořádání dalšího ročníku a to „Dívka roku 2000″ a „Miss poupě města Rumburk roku 2000″. Věřte, že se bude na co těšit. Navíc se mohou těšit i rodiče, neboť pro velký zájem DDM připraví v příštím roce tuto soutěž tak, aby byla přístupná nejen rodičům dívek, které se budou účastnit, ale i široké veřejnosti.

Tisk Tisk | E-mail E-mail