Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Chcete zhubnout?

autor: J.M.

A také jste dostali do schránky nabídku na ten skvělý čaj, zaručený, zázračný? Všimli jste si té drobnosti? Chybí informace o složení, o účinných látkách. To, že přípravek schválil hlavní hygienik, znamená jen to, že je zdravotně nezávadný. Netvrdím, že je neúčinný, jen je pravděpodobné, že obsahuje byliny, které jste již dávno s nevelkým úspěchem vyzkoušeli a které lze koupit za pár korun.

Ono to hubnutí je velký byznys a stále se na něm někdo snaží zbohatnout. Po pravdě řečeno, pes je zakopán v naší psychice. Již dávno se ví, že posedlost po sladkém je většinou způsobena pocitem nedostatku lásky v dětství a že v dospělosti často přechází do náruživého kuřáctví. No a jiná varianta je pořádná „flákota“, ta otupí nervy drcené stresem z životních nejistot a je na chvíli klid. Tak národ tloustne a odtučňuje se pořád dokola. Přitom statistiky jasně říkají, že změny váhy v průběhu času větší než pět kilo zkracují život více než trvalá stejnoměrná nadváha.

Před Vánocemi si všichni přáli „hlavně zdraví“ – jo na Titaniku, tam bylo zdravých lidí… A tak hlavně štěstí, a to spočívá v přijetí sebe sama tak, jak jsem. To neznamená, že by se člověk neměl snažit o nějaké zdokonalení, to však musí probíhat nenásilně, v poklidu, bez stresu. Přijetím sebe sama se vyhojí i šrámy z dětství a tělo si samo najde svou optimální váhu. Jen člověk nesmí uvěřit, že pro to, aby byl sám sebou, musí pít TU limonádu a používat TEN parfém.
Tak přeji ŠTĚSTÍ, a to má každý v sobě, to v apatyce nekoupí.

Tisk Tisk | E-mail E-mail