Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Letní tábory pořádané DDM

autor: pracovnice DDM

  • Dům dětí a mládeže v Rumburku pořádá znovu po úspěšné premiéře letní tábor pro mladé začínající hudebníky z oblasti folk, country a trempské muziky s názvem MAlý HUdební TÁbor FOlkařů. Sejdeme se v DDM v Rumburku a budeme dělat všechno možné od muziky. Budou pro Vás opět připraveny různé hudební dílny, pozveme si zajímavé a nadějné mladé hudebníky ze všech možných oblastí, znovu se podíváme na to, jak se vyrábí klavíry, budeme tancovat country, batikovat trička nebo šátky, opět připravíme pro rodiče na závěr tábora přehlídku toho, co jsme se naučili, i toho, co už umíme. A snad nám stejně jako vloni bude spolu pěkně, což je asi to nejdůležitější. Myslíme si, že z loňských účastníků nikdo nelitoval. Letos se tábor uskuteční v termínu od 12. do 26.8.2000 a cena pro jednoho účastníka je 3000,- Kč. Počet účastníků je omezen. Bližší informace Vám sdělí pí Stanislava Hackerová, pracovnice DDM, na t.č. 0413/33 24 36.
  • Dům dětí a mládeže Rumburk pořádá letní tábor „Prázdniny v sedle“, a to v termínu od 30.7. do 6.8.2000 v Roudnici nad Labem. Cena tábora je 2500,- Kč. Tábor je určen všem zájemcům od 12 let a jeho náplní bude výuka základů jízdy na koni (mohou se účastnit úplní začátečníci, ale i pokročilí). Přihlášky si můžete vyzvednout v DDM denně od 8.00 do 18.00 hodin. Podrobnější informace získáte na t.č. 0413/33 24 36 – pí Švábová. Pozor – počet míst je omezen!
  • DDM Rumburk pořádá v době od 1. do 9.7.2000 letní turistický tábor, který proběhne v budově Základní školy ve Světlé nad Sázavou. Věkové omezení je 9 – 15 let a cena 2100,- Kč. Tábor je určen dětem, které mají zájem o turistiku, výlety a táborničení. Cílem je seznámení se s krajem a zajímavostmi okolí. Program bude zaměřen i na další doplňkové aktivity, např. hry, koupání, výuku country tanců ap. Bližší informace získají zájemci v DDM Rumburk na t.č. 0413/33 24 36 u pí Hackerové.
Tisk Tisk | E-mail E-mail