Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Internetové drobnosti

autor: SV.

To, že Rumburské noviny jsou prezentovány na Internetu, už jistě nejen naši čtenáři vědí. Ovšem informace, že Městský úřad v Rumburku je připojen pevnou linkou a tudíž, že nebude k případnému spojení k dispozici již jen a pouze jedna e-mailová adresa, ta je zcela nová a platná od středy 26. dubna.

Každý odbor tohoto úřadu bude mít vlastní e-mailovou adresu, což zcela jistě ulehčí a zejména urychlí mnohým z nás komunikaci s příslušnými úředníky.

Do budoucna se počítá s dalším doplňování informací do www stránek města, a to nejen na základě požadavků vyplývajících ze zákona č. 106/1999 Sb., ale především k důležitosti informovanosti občanů. Na www stránky přibudou např. veškeré vyhlášky města v platném znění, formuláře, které bude možno prostřednictvím Internetu vyplnit a také odeslat, aktuální informace o dění ve městě a informace o investičních záměrech města apod.

Změny v budoucnu se samozřejmě nebudou týkat pouze obsahové stránky, ale také grafické, neboť možnosti se stále zvyšují a my jich zcela určitě chceme využít. V závěru snad jen připomenu adresu: www.mesto-rumburk.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail