Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Valná hromada TJ Rumburk bilancovala

autor: K.M.

V úterý 18. dubna proběhla v prostředí restaurace „Pod terasou“ valná hromada TJ Rumburk. Za účasti více jak 80 % reprezentantů členské základny se jedna z největších zájmových organizací ve městě prezentovala svými loňskými výsledky před veřejností. Hosty valné hromady byli starosta města Rumburk Jan Sembdner a předseda okresního výboru ČSTV pan Horák. Je třeba říci, že oba výrazně přispěli k jejímu úspěšnému průběhu.

TJ Rumburk reprezentuje přes 350 členů, kteří jsou sdruženi v devíti oddílech. Převážnou část členské základny představuje mládež, což je v dnešní době zvláště cenné. Kromě bilancování činnosti TJ v průběhu roku 1999 byla nejzajímavějším bodem programu diskuze, jejímiž účastníky byli výše uvedení hosté. Pan starosta i zástupce oddílu jachtingu pan Václav Pohl, čestný předseda Euroregionu Nisa, nabídli tělovýchovné jednotě pomoc při zpracování přihlášek do Fondu malých projektů ERN, což by mohlo pomoci jednotlivým oddílům při financování jejich akcí. Účastníci valné hromady také ocenili nabídku města Rumburk na možnost přidělení finančních příspěvků na podporu činnosti občanských sdružení. Tento příspěvek byl již v předchozích letech velkou pomocí pro činnost našich oddílů.

Zajímavá byla pro účastníky také informace pana starosty o úvahách města na zlepšení stavu některých sportovišť v příštích letech. Předseda TJ Rumburk Ing. Dopita v rámci svého diskuzního příspěvku navrhl vznik komise pro sport a kulturu, která by měla být koordinátorem dění v těchto oblastech ve městě. Zároveň také padla řada poděkování, a to jednotlivým členům TJ, trenérům, organizačním pracovníkům a také sponzorům, kteří umožnili činnost jednotlivých oddílů. Věříme, že i příští valná hromada bude stejně úspěšná jako ta letošní.

Tisk Tisk | E-mail E-mail