Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Lužický pohár v beach volejbalu je za dveřmi

autor: Sportklub, s.r.o.

8. května letošního roku proběhl „Den otevření sportovišť“ ve sportovním areálu koupaliště v Rum-burku a tímto se definitivně probudila letní sezóna. Většina z místních jistě postřehla jednu velkou změnu k lepšímu, a to již probíhající rekonstrukci rumburského koupaliště, která by měla být dokončena do 15. července. Máme se tedy na co těšit.

A teď něco pro milovníky beach volejbalu, který bude opět probíhat střídavě v areálu rumburského koupaliště a areálu Jiřetína p/J. V sérii 7 turnajů se utkají „bíčoví“ hráči z celého severočeského kraje, jmenovitě Šluknovského výběžku, Děčínska, Ústecka, Českolipska, Liberecka… a další.

Jednotlivé turnaje začínají v 9.00 hodin (prezentace všech hráčů do 8.30 hod.), a to v sobotu pro dvojice mužů a dvojice žen zvlášť, v neděli pak pro dvojice smíšené. Hrací systém upřesníme z časových důvodů na místě podle počtu přihlášených párů (do 30 přihlášených párů bodování se ztrátami do 12 bodů, nad 30 párů pouze do 15 bodů bez ztrát, rozlosování dvojic systémem „pavouk“). Hráčům se započítává do konečného umístění 6 nejlepších výsledků ze všech 7 turnajů. Startovné jednotlivých turnajů je 140,- Kč pro dvojici. Na vítěze jednotlivých turnajů i celkového poháru čekají zajímavé peněžní i věcné ceny!

A na závěr zveřejňujeme termíny jednotlivých turnajů:
8.- 9. července v Rumburku
15. – 16. července v Jiřetíně
22.-23. července v Rumburku
5. – 6. srpna v Jiřetíně
19.-20. srpna v Rumburku
26.-.27. srpna v Jiřetíně
2.-3. září v Rumburku

Dále pořádáme:
28. května v 9.00 hod
Turnaj smíšených dvojic v beach volejbalu k zahájení sezóny v Rumburku. Startovné 160,- Kč pro dvojici.

29.-30. července v 9.00 hod.
Turnaj veteránů v Rumburku pro dvojice v celkovém věku nad 80 let. V sobotu dvojice mužů a dvojice žen zvlášť, v neděli dvojice smíšené. Startovné 140,- Kč pro dvojici.

Účast na všech turnajích potvrďte, prosím, předem telefonicky: 0413/33 22 24, 0602/13 82 99.

Tímto srdečně zveme všechny příznivce beach volejbalu i ostatní! (O průběhu jednotlivých turnajů i celého poháru Vás budeme informovat v dalších číslech těchto novin.)

Tisk Tisk | E-mail E-mail