Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Cena Za vzorný výcvik udělena

autor: Česlav Halbich, předseda kynologické org. Rumburk

rn2011 Naše kynologická organizace je obsazena zkušenými členy, kteří provádějí výcvik mnoho let a vykazují profesionální práci ve výcviku služebních psů. Výsledky této práce se projevují jak při zkouškách, tak i při různých soutěžích, jako například při námi pořádaném závodu O putovní pohár města Rumburka apod. Ne náhodou vyhrála dvakrát po sobě tento pohár členka našeho klubu. I další naši členové velmi dobře uspěli, přestože konkurence byla vždy silná a závodu se účastnili psovodi z celého severočeského kraje i ostatních krajů republiky. Máme konec roku, a proto (jako každoročně) je vyhodnocen ten, který se nejvíce zasloužil o dobrou pověst naší kynologické organizace a o dobrou práci s mládeží.

Pokud máme někoho ocenit, tak je to právě Jaroslav Frič, velice zkušený psovod, který už vycvičil několik služebních psů. Máme mladé a do našich řad se hlásí stále víc těch, kteří si troufají vycvičit svého miláčka, a my jsme rádi, že přicházejí. Těší nás to, ale zároveň zavazuje k tomu, abychom jim vytvořili takové podmínky, aby se stali našimi nástupci. Mládežníky si vzal na starost právě Jaroslav Frič, který s nimi provádí výcvik a předává jim své zkušenosti. Stává se také, že mu nezbude čas ani na jeho psa, ale on vždy říká, že to nevadí.

Jardo, toto ocenění (Za vzorný výcvik) ti právem patří a celý náš kolektiv psovodů i ti mladí, které vedeš, Ti přejeme do další práce hodně úspěchů a dobrou náladu. Děkujeme Ti.

Tisk Tisk | E-mail E-mail