Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Na seniory se nezapomíná

autor: Milena Rybářová, za Klub seniorů

Již v minulých letech jsme měli možnost vyjádřit svůj vděk a poděkování soukromým podnikatelům za dary, které vylepšily náš „chudý“, ale nepostradatelný Klub seniorů.

Stalo se i v těchto dnech, kdy nám firma RAVEL – podlahářské práce bratří Radka a Vlastimila Turiščevových, darovala lino a jeho pokrytí v naší klubové kuchyňce a dále pak svou práci ve dnech svého volna v sobotu a v neděli položením lina i v klubové místnosti. Náš Klub seniorů je tímto k nepoznání, všem se tam líbí, rádi tam trávíme chvíle popovídáním a někteří i zapomenutím na svou samotu. Využívám toho a zvu Vás, všechny „dříve narozené“, kteří jste dosud nenavštívili náš Klub seniorů, abyste přišli a přesvědčili se, že naše poděkování jmenované firmě plně náleží.

Přejeme firmě Ravel mnoho úspěchů v jejím podnikání a ještě jednou díky.

Tisk Tisk | E-mail E-mail