Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Patnáctého března s Helenou Růžičkovou

autor: Otto Lokaj

rn0411 Dům kultury v Rumburku zcela jistě potěší všechny příznivce laskavého humoru jedné z nejoblíbenějších českých hereček. Po dvou letech sem přijede Helena Růžičková, alias nezapomenutelná Anna Urbanová z divácky úspěšného televizního seriálu Karla Kachyni „Vlak naděje a dětství“, či dnes již vpravdě „národní“ Škopková z Troškových komedií „Slunce, seno…“ Režisér Zdeněk Troška také obsadil Helenu Růžičkovou do jedné z rolí svého nejnovějšího celovečerního snímku „Z pekla štěstí 2″, který je premiérově promítán v našich kinech.

Široké veřejnosti je známa charitativní činnost paní Růžičkové a její práce pro Nadaci Slon, která již dávno přesáhla rámec naší republiky. Svými aktivitami se snaží překonávat samotu opuštěným dětem z dětských domovů. Ve čtvrtek 15. března letošního roku navštíví Helena Růžičková také dva z nich ve Šluknovském výběžku. V dopoledních hodinách se setká s obyvateli Ústavu sociální péče pro děti a mládež v Brtníkách a dětmi z Dětského domova v Lipové.

Bude-li se chtít s paní Helenou Růžičkovou osobně setkat, máte jedinečnou příležitost. V 19 hodin vystoupí v rumburském domě kultury se svým pořadem, jehož součástí je i autogramiáda její nové knihy. Ačkoliv před nedávnem překonala vážné onemocnění, pracuje naplno, paní Helena už je taková… Držme ji palce.

Tisk Tisk | E-mail E-mail