Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Hlavní téma Rumburk

autor: Zvou všechny místní organizace KSČM

Přijďte si popovídat o tom, co Vás zajímá v našem městě, a to s některými Vámi zvolenými zastupiteli i představiteli města. Každou práci i každé období života občas každý z nás, když na chvíli zapřemýšlí, svým způsobem hodnotí. V osobním životě je to nejčastěji obvyklé v závěru starého a na začátku nového roku.

Různá sdružení, organizace a politické strany volí tato období hodnocení na dobu zasedání, rozhodování o další činnosti či při rokování o složení stínových vlád apod. My, jako politická strana, která u nás v Rumburku a Ústeckém kraji získala od Vás občanů velkou důvěru při posledních volbách (a to jste určitě nešli volit všichni), bychom se chtěli s Vámi setkat, informovat Vás jak v zastupitelstvu města pracují poslanci, které jste za naši stranu zvolili. Především bychom však rádi slyšeli Vaše názory, potřeby a požadavky, které se týkají Vás i celého města i všech skupin obyvatel.

Toto všechno se již zvláště v posledních letech stalo tradicí, a to i za pravidelné účasti nejvyšších představitelů města. Proto Vás zveme v co největším počtu v týdnu po Velikonocích (17. dubna 2001 v 17.30 hod.) do Baráčnické rychty (domeček) v Podhájí a 19. dubna do Domu kultury v Rumburku v 17.00 hodin. Přijďte, je to setkání pro Vás a i ve Vašem zájmu.

Tisk Tisk | E-mail E-mail