Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Soutěžte s Děčínským deníkem

autor: rd

Děti, píšete a fotografujete rády?
Pokud ano a není vám více než 15 let, pak jsou následující řádky určeny právě jen a jen vám! Redakce Děčínského deníku totiž vyhlašuje Velkou podzimní novinářskou a fotografickou soutěž pro děti. Soutěží se ve třech následujících kategoriích:

  1. Příspěvek do novin: vytvořte příspěvek do novin v libovolném novinářském žánru. Může to být například zpráva, rozhovor, příběh, fejeton atp., zkrátka nějaká ta novinka či postřeh z vašeho bezprostředního okolí. Ze školy, sportovního oddílu, zájmového kroužku, z kolektivu kamarádů ap.
  2. Fotografie: pohotově vyfotografujte jakoukoliv zajímavou událost, okamžik, skutečnost, originální věc, která vás zaujme u vás ve městě či obci, ve škole, v přírodě ap.
  3. Příspěvek do novin + fotografie: napište příspěvek do novin dle zadání z bodu 1 a doplňte ho vlastní, tématicky shodnou a odpovídající fotografií.

Příspěvky by měly být krátké, maximálně na jednu stránku formátu A4 (čtvrtka papíru). Můžete je psát rukou (čitelně), ale ještě lépe na stroji či na počítači. Posílejte je, stejně jako fotografie klasických formátů, buď poštou na adresu Děčínský deník, U Plovárny 38, 405 01 Děčín v obálce označené heslem Novinář-ská soutěž, anebo e-mailem na adresu decinsky.denik@iol.cz.

V obou případech uveďte jméno, věk a zpáteční adresu! Do soutěže zařadíme všechny příspěvky došlé do středy 31. října 2001! Tři nejlepší příspěvky z každé kategorie budou otištěny v Děčínském deníku a jejich autoři se už teď mohou těžit na věcné ceny. Vítězové a jejich rodiče budou pozváni na slavnostní vyhodnocení soutěže do redakce Děčínského deníku.

Dobře se dívejte kolem sebe! Pište a fotografujte! Na vaše příspěvky se už teď těší celá redakce Děčínského deníku.

Tisk Tisk | E-mail E-mail