Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Poděkování patří sponzorům

autor: pracovnice muzea

rn0510 V neděli 3. března byla v rumburském muzeu zahájena výstava porcelánových panenek Anny Šlesinger. Panenky přilákaly do výstavní síně více než 70 návštěvníků. Tak hojná účast na vernisážích není u nás běžná. Výstavu zahájil dvěma hudebními vstupy na citeru Michal Müller. I jeho projev umocnil jedinečnou atmosféru, kterou výstava panenek má. Anna Šlesinger se o našem muzeu i ubytování „U Klinských“ vyjadřovala velmi pochvalně. Doufáme, že i návštěvníci výstavy se budou vyjadřovat podobně o její tvorbě.

Jménem pracovníků rumburského muzea na tomto místě děkujeme níže jmenovaným sponzorům, kteří se ujali naší instituce. Jen díky nim bylo možné tuto náročnou výstavu přivést do Rumburka. Jejich jména zůstanou v muzejních zápisech pro další generace. Ačkoliv    je to možná pro některé čtenáře úsměvné, i my dnes hledáme ve starých adresářích, kde sídlila např. firma, která zaplatila kostelní hodiny… Prosíme, přečtěte si pozorně jména těch, kteří v dnešní době přispěli na kulturu, a přijďte se sami přesvědčit, zda jsou panenky Anny Šlesinger skutečně tak jedinečné, jak uvádíme.

Sponzoři výstavy: EWM HIGHTEC WELDING, s.r.o., Rumburk; Schäfer a Sýkora, s.r.o., Rumburk; Lékárna U Jelena, Mgr. A. Vlasáková, Rumburk; RATIO, servisní a obchodní společnost s r.o., Rumburk; Zelená lékárna, Mgr. Jiří Matějček, Rumburk; JUSTY – Jitka Streckerová, Rumburk; Josef Slavík, Umělecké čalounictví, Rumburk; RNDr. Thich Pham Ba, Rumburk; Železářství Petříček, Rumburk; Bohemia Art Crystal, Rumburk; Květinářství Krakonošova zahrádka, E. Siňarová, Rumburk; ComTEL, Rumburk.

Tisk Tisk | E-mail E-mail