Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Atleti TJ Rumburk bojují o 3. místo v krajském přeboru

autor: Alena Winterová

Již v neděli 8. září uvítají rumburští atleti na nově zrekonstruovaném městském stadionu celkem 13 družstev (8x muži a 5x ženy) krajského přeboru mužů a žen Libereckého kraje. Bude to v pořadí čtvrté kolo (předposlední) a pro družstvo mužů to bude především boj o udržení třetího místa před dříve ligovým AC TJ Jičín. Od družstva žen, které je zatím čtvrté, se čeká rázné vylepšení současné ne příliš dobré pozice.

Startující družstva: muži – Liaz Jablonec C, AC Sn. Liberec B,  AC Turnov B, TJ Rumburk, AC TJ Jičín, AC Česká Lípa B, AC Rumburk B, AAK Turnov; ženy – Liaz Jablonec C, AC Sn. Libe-rec B, Sn Varnsdorf, TJ Rumburk, Jablonné v Podještědí.

Pravděpodobná sestava domácích družstev TJ Rumburk: muži – Kozelka, Winter R., Krupka M+D., Geisler, Feher, Otáhal, Souček, Šulc, Šrámek, Přerovský, Zach, Vodička, Rehuš, Lanča, Lušnák, Matuška, Beneš, Kubíček; ženy - Winterová, Kozelková, Krupková, Peroutková, Pražáková, Červíková, Bodláková, Zmátlová a Dvořáková.

Časový pořad je stanoven od 9.00 hod. a ukončení závěrečnými štafetami je ve 13.00 hod. Domácí družstva se těší na podporu rumburských příznivců. Občerstvení je zajištěno.

Tisk Tisk | E-mail E-mail