Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Předprázdninový střípek

autor: Bc. Lenka Obergruberová

Předškoláci z MŠ v Komenského ulici se v červnu loučili se svou školkou slavnostní školní akademií. Program zahájilo vystoupení sborečku Mráček, vedeným paní učitelkou B. Holubářovou, s pásmem krásných písniček. Následovala kostýmová přehlídka, na které bylo možno vidět „kostkáče“, strašidla, pampelišku a pod. Hned poté se všichni zaposlouchali do moderního muzikálu „Sněhurka a sedm trpaslíků“ a ocenili výborné výkony účinkujících malých herců a hereček. Nezapomnělo se ani na písničky určené maminkám jako zpětný dáreček k jejich svátku. V následných krátkých obrazech předškoláci ukázali, jak si celý rok hráli. Bylo možné vidět například spanilou jízdu aut, tanec se slunečníky apod. Vše vyvrcholilo improvizovanou dětskou svatbou.

Na závěr se všechny paní učitelky se svými dětmi rozloučily a na památku je obdarovaly knížkou pohádek a slunečnicovou pamětní medailí. Celé představení bylo doprovázeno slzičkami dojetí přítomných rodičů, babiček, dědečků a tomuto dojetí se neubránila ani paní ředitelka, která celý program moderovala.

Děkuji paní ředitelce Stanislavě Nádvorníkové a všem paním učitelkám za péči věnovanou svěřeným dětem. Velmi oceňuji jejich tvořivost, nadšení a elán a přeji jim hodně úspěchů v další práci.

Tisk Tisk | E-mail E-mail