Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Prázdninové aktivity DDM Rumburk

autor: pracovnice DDM

poděkování sponzorům

rn1615 Dům dětí a mládeže Rumburk uspořádal během letošních prázdnin 4 běhy oblíbených a rodičovskou veřejností žádaných příměstských táborů. Zúčastnilo se jich celkem 55 dětí mladšího školního věku a 3 vedoucí. Dalším táborem zaměřeným na hudební mládež byl MaHuTaFo. Proběhl také v DDM Rumburk a zúčastnilo se ho 7 dětí a 1 vedoucí.

Chtěli bychom poděkovat ředitelce SRASu paní B. Nedvědové a jejím spolupracovníkům za pomoc při zajištění bezpečného provozu dětských táborů. Ochotně a bezplatně spravili celé oplocení areálu DDM. 117 dětí a 11 vedoucích vyjelo na čtrnáctidenní letní tábor do Chřibské – Krásného Pole. Pestrý program obohatili i členové rumburského kynologického klubu s ukázkou výcviku psů a Herbert Schwarz, který předvedl dětem akrobatickou jízdu na terénním kole. Dodatečně děkujeme. Dík patří také všem dobrovolným vedoucím, kteří se o děti starali a neúnavně vymýšleli program a zábavu pro své svěřence.

Turistickou ubytovnu DDM navštívilo během prázdnin ještě několik dětských kolektivů z celé republiky. Těchto táborů se zúčastnilo 74 osob.

Tisk Tisk | E-mail E-mail