Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sám sobě přítelem

autor: Bohunka Slaná

Před čtvrt rokem jsem dostala příležitost seznámit se s kursem Sám sobě přítelem. Jedná se o sérii přednášek MUDr. Martina Daniela z Havlíčkova Brodu. Dnes jsem absolventkou prvního a druhého kursu a mohu konstatovat, že se jedná o nesmírně zajímavý a pro lidi, kteří jsou připraveni začít měnit svět od sebe, přínosný projekt.

Cílem kursů je naučit se způsobu, jak uzdravovat smutek, strach, vztek, bolest a další nemocné pocity. Stát se tvůrcem svého života a řídit svůj život tak, abychom se dostali na své správné místo.

Pro další zájemce z Rumburska připravil MUDr. Daniel téměř tříhodinovou přednášku o své metodě, kdy seznámí posluchače se všemi jejími možnostmi. Máte-li tedy zájem dovědět se více o tom, jak najít smysl života, jak se naučit odpustit, jak zvládat své pocity v každodenním životě a mnohé další, zveme Vás dne 10. října 2002 od 17 hodin do areálu firmy VENTOS v Dolních Křečanech (objekt bývalého Bytexu). Vzhledem k omezenému počtu míst, prosíme o telefonické přihlášky (412 354 614, Slaná). Cena přednášky je 60,- Kč a bude se hradit na místě.

Tisk Tisk | E-mail E-mail