Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Hokejisté informují

autor: Petr Dytrych – sekretář OLH

TJ Rumburk – oddíl ledního hokeje informuje příznivce ledního hokeje a občany Rumburka a okolí. Chceme tímto upravit zprávu z Rumburských novin č. 18/2002, kde p. J. Pilař mylně informuje čtenáře o začátku mistrovských zápasů 23.11.2002 na domácím hřišti. Jelikož p. Pilař není již 2 roky členem OLH, nemůže podávat takovéto informace, a proto OLH uvádí upravené informace o své činnosti.

Pro sezónu 2002 – 2003 má přihlášena 2 mládežnická družstva v Libereckém kraji, a to starší žáky za účasti těchto mužstev: Rumburk, Varnsdorf, Frýdlant a Jonsdorf (SRN). Tuto soutěž odehrají čtyřkolově. Dále pak družstvo žáků 3. tříd za účasti: Rumburk, Varnsdorf, Mladá Boleslav, Frýdlant, Jablonec nad Nisou, Nymburk, Česká Lípa, Benátky nad Jizerou a Liberec. Tato soutěž se hraje turnajovým způsobem.

Co se týče začátků zápasů na domácím ledě oddíl ledního hokeje již od investora věděl, že v Rumburku nebude zimní stadion v provozu minimálně do konce listopadu. Proto jsme již na losování v Libereckém kraji, kterého se zúčastnil předseda p. Jaroslav Gros a sekretář p. Petr Dytrych, požádali řídící orgán, aby se první zápasy odehráli venku u soupeřů, v čemž nám bylo vyhověno. Tím pádem by starší žáci měli hrát dne 23.11.2002 v Jonsdorfu (SRN) a 30.11.2002 ve Varnsdorfu. Žáci 3. tříd jedou 24.11.2002 do Jablonce nad Nisou (na své první mistrovské utkání).

Protože nám bylo sděleno, že dochází ke 14dennímu prodloužení otevření zimního stadionu (předpokládaný termínu bude v polovině prosince), budou se muset i některá další utkání odehrát v obráceném pořadí (opět u soupeřů). Prvního domácího mistrovského utkání na domácím ledě se OLH pravděpodobně dočká v sobotu 21.12.2002. V současné době jezdí družstva trénovat do České Lípy a po zahájení ve Varnsdorfu budeme jezdit tam až do doby, než bude v provozu stadion v Rumburku.

Po otevření zimního stadionu v Rumburku bude OLH provádět nábor chlapců z 1. a 2. tříd. Zájemci se o tom dozví v Rumburských novinách, na rádiu Crystal a z letáčků přímo na školách. Dále potřebujeme též zájemce z řad dospělých: trenéry, vedoucí, rozhodčí (hlavně z řad hokejistů, kteří vědí o čem je řeč a mohou trávit spoustu svého volného času na zimním stadionu). Bez těchto lidí nelze rozšířit mládežnická družstva, popřípadě mužstvo dospělých, o kterém se též uvažuje. Další informace a výsledky zápasů naleznete v příštích číslech RN.

Tisk Tisk | E-mail E-mail