Znovu jazz a swing

Tištěné noviny 19/2002 | 7. 11. 2002 | Nezařazené

autor: menš

Právě před rokem v listopadu jsem v českolipském CRYSTALU slyšela nevšedně zabarvený, lahodný, sametový alt půvabné, mladé zpěvačky Báry Řeháčkové. O jejím umění se mohli posluchači přesvědčit na lednovém jazzovém koncertu v aule gymnázia.

K jeho úspěchu nesporně přispěli muzikanti věhlasní – klavírista Petr Malásek a kontrabasista Vít Fiala. Jiskra, která tehdy přeskakovala mezi publikem a umělci i znovu se rozhořívající obliba živě provozované swingové hudby, nás inspirovala k tomu, abychom je opět pozvali- tentokrát na jazzový taneční večer do domu kultury.

Bez zajímavosti není ani spolupráce všestranného hudebníka Petra Maláska s houslistou Jaroslavem Svěceným, který je protagonistou našeho třetího abonentního koncertu 25.11.

Naposledy spolu doprovázeli v září letošního roku pěvce ND na zájezdu v Jordánsku. A tak znovu zvu, jako už v lednu, posluchače krásné i populární hudby, jazzu i aktivní hudebníky všech žánrů do Domu kultury v Rumburku v pátek 15. listopadu od 19 do 21.30 hod. na taneční jazzový večer. Čeká Vás příjemná hudba k tanci i poslechu, spojená s nevšedním uměleckým zážitkem.

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2002/11/07/znovu-jazz-a-swing/