Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Mikuláš naděloval na náměstí

autor: pracovnice DDM

Dům dětí a mládeže Rumburk ve spolupráci s Městem Rumburk a DK Rumburk pořádal dne 5.12.2002 na Lužickém náměstí veřejnou mikulášskou nadílku pro děti. Mikuláš a jeho čertovská družina podělila sladkými balíčky na tisíc dětí nejen z Rumburka, ale i okolí. Zářivé dětské oči, ale i oči mnohých dospělých, krásně osvětlené a nově opravené náměstí, to vše navodilo krásnou atmosféru. A přestože nebyl sníh, každý již cítil kouzlo blížících se Vánoc, vůni cukroví a jehličí.

Dům dětí a mládeže touto cestou děkuje všem rumburským podnikatelům, kteří pomohli naplnit sladké balíčky. Jsou to: UNILES, a.s., Rumburk; TL Comp, p. Laštůvka a p. Tichý; Poštovní spořitelna – pobočka Děčín; Ovoce – zelenina, pí Svadová; Zelená lékárna, p. Matějček; Restaurace U Karlů, p. Karel; Centrum JUSTY, p. Strecker; Lékárna U Jelena, pí Kratinová; Večerka, pí Sedláčková; Venuše, pí Šípková; DK Rumburk; Kavárna Venezia, pí Faltová; Večerka TARA, pí Lacheová; RATIO, p. Tschörner; JERI – prodejna textilu, pí Jeřábková a pí Ritterová; Elektro, p. Bušo; Švadlenka HEDA; BABY market; PELE – MELE, pí Pauerová; Tiskárna Mänzel; Pneuservis, p. Oplt; Autoservis, p. Prokšík; Oční optika, pí Hrdličková; Firma RVL, p. Turiščev.

Dům dětí a mládeže děkuje rovněž p. Košínovi z Království a jeho koníkům, kteří Mikuláše, anděla a čerty přivezli v krásně nazdobeném kočáře na náměstí. Děkujeme i městské policii, která dohlížela na bezpečnou jízdu tohoto pohádkového spřežení a zajišťovala pořádek po celou dobu konání akce. Poděkování patří i p. Karlovi a jeho spolupracovníkům z Restaurace U KARLŮ za poskytnutí automobilu na odvoz materiálu, a to po celou dobu akce. I příští rok k nám do Rumburku opět přijede Mikuláš, tak se nezapomeňte přijít podívat.

Tisk Tisk | E-mail E-mail