Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Co s ní uděláme?

autor: -gdo-

Poraďte nám!

Od roku 1996 byla rumburská tržnice neodmyslitelnou součástí města. Pokaždé byla plná trhovců, zboží a především kupujících. Nyní je však dlouhodobě nevyužívána – všechen život se z ní vytratil. Trhovci se přestěhovali do kamenných domů a s nimi odešli i zákazníci. A před pracovníky městského úřadu vyvstal problém – „Co s ní?“

Pracovníci odborů investičního, majetkového a komunálního dostali za úkol předložit radě města návrhy na další využití tohoto objektu. Zatím není jasné, zda se vyplatí tento objekt dál udržovat, nebo ho zbořit a postavit zde něco smysluplného nebo pro něj najít nějaké jiné využití.

Proto se obracíme na čtenáře Rumburských novin a všechny obyvatele města se žádostí o pomoc. Pomozte vymyslet, co s tržnicí dělat dál. Zbořit? Nezbořit? Přestavět nebo dostavět? Vítáme každý nápad, každý návrh. Co by se vám líbilo, co vám ve městě chybí.

Vaše návrhy a nápady napište a posílejte, prosím, do konce února do redakce Rumburských novin na Městský úřad v Rumburku.

rn0205_1

Trhovci i zákazníky opuštěná městská tržnice v centru města nemá nyní využití. Možná místo ní bude stát v budoucnu nový dům, dětské hřiště nebo parkoviště. Foto -gdo-

Tisk Tisk | E-mail E-mail