Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rybáři vyrazili do vod

autor: sm

1. otevřený závod Šluknovského výběžku v přívlačí

Nepříjemné počasí před začátkem závodu bohužel odradilo několik desítek návštěvníků a účastníků klání, avšak třicet tři sportovci a hosté, kteří 19. dubna přijeli na Kyjovskou přehradu, důvod k litování neměli. Naštěstí se během závodů počasí umoudřilo, začalo svítit sluníčko, bylo zajištěno chutné občerstvení, a to nejdůležitější, ryby braly. Avšak ne na všechny nástrahy a na všechny rybáře. Úspěch doprovázel jenom ty, kdo chytali na marmyšky.

A výsledek dvou kol je tedy takový: zvítězil Josef Zahrádka ze Cvikova, který na marmyšky nachytal 417 cm ryb, a domů si odvezl hlavní cenu – zájezd do Norska.

Ostatní výherci si odnesli jiné zajímavé ceny – přívlačový prut od Sportexu, sady marmyšek a jiných přívlačných nástrah, videokazety o lovu sumců a chytání na marmyšky, trička, navijáky od klubu ZEPR, časopis Sportovní rybolov, ORAP, s.r.o.

Celkové vystoupení rybářů z našeho výběžku bylo úspěšné – Miroslav Vajda (Jiříkov) obsadil 3. místo, v desítce lepších byli Jiří Petroušek (Šluknov) a Karel Hypš (Jiříkov). Touto cestou bychom chtěli poděkovat sponzorům závodů – Velkoobchod nápojů Venturová (Rumburk), prodejny rybářských potřeb „U žížaly“ (Děčín) a Rybářské potřeby, sport, hračky Romana Rýznara (Rumburk).

rn0910_1
MUDr. Vondráček se svým parádním pstruhovým úlovkem zahájil v dubnu rybářskou sezónu. Foto Vajda

Tisk Tisk | E-mail E-mail