Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

MK Mühl Rumburk představuje nové hráče

autor: - vlk-

Rumburský fotbalový tým je obohacen o nové hráče, brankáře Hradiského, záložníky Hermanna, Mitrušku a Kozeleka, obránce Baťku a útočníka Dobiáše. U družstva také zahájil od začátku podzimu svou práci fyzioterapeut pan Jiří Břečka.

Položili jsme tři stejné otázky prvním třem novým hráčům, abychom je přiblížili našim divákům. V dalších programech budou na stejné otázky odpovídat ostatní.

Pavel Hradiský – brankář:

 1. Co tě přivedlo do Rumburka a jaká je tvá dosavadní kariéra?
  V létě mi skončilo 1,5leté hostování ve Varnsdorfu a počítal jsem s tím, že se vrátím zpět do Skalice. Objevila se však řada nabídek (Česká Lípa, Mimoň, Semily) a já se rozhodl, trochu na první pohled paradoxně, pro tu, co se týče soutěže nejnižší z nich – I.A třídu v Rumburku. Velkou zásluhu na tom má neúnavný Petr Pilko. Byl jsem se podívat na pohárová utkání s Novým Borem a Velimí, a když jsem viděl kvalitu mužstva i pěkný areál, nebylo co řešit. Dosavadní kariéra? Začal jsem ji v roce 1976 ve Vagónce Česká Lípa. Má další působení v kategorii dospělých: 85-87 Česká Lípa (II. liga), 87-89 VTJ Žatec (ČFL), 89-90 Slavia Praha (I. liga) a Slavia Jun. (ČFL), 90-93 Vagónka Č. Lípa (ČFL a divize), 94 Dukla Praha „B“ (ČFL), 94-95 SK Brümmer Č. Lípa (divize), 95-98 1. FC Brümmer Č.Lípa (ČFL a II. liga), 98-99 1. FC Česká Lípa (II. liga), 99-01 SK Skalice (I.B, I.A a KP), 02-03 Slovan Varnsdorf (ČFL).
 2. Jak jsi spokojen se svým nynějším působením a podmínkami v Rumburku?
  Dá se říci, že jsem spokojen. Sice si moc nezachytám, ale podmínky jsou výborné, snad až na zbytečnou remízu ve Všebořicích. Vedení klubu se nám snaží vytvořit kvalitní podmínky pro provozování našeho koníčka, teď už je jen na nás jim to vrátit odpovídajícími výkony. Chybí tu ale pořádná tréninková plocha. Zklamán jsem však diváckou kulisou. Naše výsledky snad přitáhnou více diváků a ti nás budou ve větší míře povzbuzovat.
 3. Podaří se Rumburku postup do krajského přeboru?
  Toto mužstvo má velkou sílu a já věřím, že postoupíme. Vždy je lepší hrát o něco, než se plácat někde uprostřed tabulky. I proto jsem dal Rumburku přednost třeba před ČFL v Semilech.

Daniel Hermann – záložník:

 1. Co tě přivedlo do Rumburka a jaká je tvá dosavadní kariéra?
  Již před dvěma roky mne kontaktoval pan Pilko s trenérem Červinkou a já měl vážný zájem o působení v Rumburku. Nevyšlo to ani letos v zimě, když jsem absolvoval s týmem zimní přípravu, kluby se ale nedohodly a tak jsem se dočkal až v létě. Dosavadní hráčská kariéra? Začínal jsem v Ústí nad Labem v Chemičce, dorost strávil ve Varnsdorfu, vojnu ve Vilémově, návrat do Varnsdorfu a pak Horní Podluží.
 2. Jak jsi spokojen se svým nynějším působením a podmínkami v Rumburku?
  Zatím se nám výsledkově daří, příležitost hrát jsem také dostal, parta je dobrá, plná kvalitních fotbalistů a tak není důvod proč být nespokojen. Snad si jen přát co nejvíce toho odehrát, vybojovat si stálé místo v sestavě a podávat kvalitní výkony a samozřejmě vyhrávat. O vytvořených podmínkách lze mluvit v superlativach, jsem mile překvapen na jaké úrovni lze fotbal dělat, když mu lidé obětují svůj čas. To fotbalové zázemí, ať hmotné zabezpečení, masérská péče, kvalitní tréninkové dávky a myslím i přístup hráčů, je skvělý.
 3. Podaří se Rumburku postup do krajského přeboru?
  I když jsem věčný pesimista, tak věřím, že se o to všichni úspěšně popereme a vrátíme rumburský fotbal tam, kde byl a kam patří.

Jiří Mitruška – záložník:

 1. Co tě přivedlo do Rumburka a jaká je tvá dosavadní kariéra?
  Dostal jsem z Rumburka nabídku na hostování na jeden rok, kterou jsem zvážil a poté přijal. Dosavadní kariéra? Po vojně jsem se stal hráčem České Kamenice, pak FK Ludvíkovice (na jednu sezónu) a opět návrat do Č. Kamenice. Nyní jsem na hostování v Rumburku.
 2. Jak jsi spokojen se svým nynějším působením a podmínkami v Rumburku?
  Co se týče působení a podmínek v Rumburku jsem spokojen.
 3. Podaří se Rumburku postup do krajského přeboru?
  Jako hráč jsem nikdy nezažil postup do vyšší soutěže, proto mi bylo milé přijmout nabídku od Rumburku, o kterém bylo známo, že pomýšlí na postup. Jsem přesvědčen, že se určitě uskuteční a já budu mít na co vzpomínat.
Tisk Tisk | E-mail E-mail