Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Ve Varnsdorfu se soutěžilo o titul Miss 3D

autor: Gabriela Doušová

rn0606_3 V 6. ročníku soutěže Miss 3D (Dost Dobrá Dívka), kterou každoročně vyhlašuje agentura „Líba“, se 20. března o tento titul utkalo dvanáct finalistek z celého Šluknovského výběžku. Dívenky, z nichž nejmladší bylo devět a nejstarší třináct let, soutěžily nejen v tom, která jak oplývá krásou a půvabem, ale i kultivovaným a inteligentním vystupováním a schopností konverzace s moderátorem. Kromě toho, každá z nich mohla oslnit porotu svým volným vystoupením a navíc, každá soutěžila v recitaci vlastní básně na téma Miss 3D. Ve volných disciplínách se tančilo, cvičil aerobik, zpívalo a hrálo na hudební nástroje. Město Rumburk v soutěži reprezentovaly hned tři soutěžící – Tereza Machová, Zuzana Radová a Marie Švábová.

Vtipné a poutavé bylo aranžmá celé soutěže. Na úvod se soutěžící představily jako vodní víly – Arielky a jednotlivá vystoupení se prolínala se současně probíhající sérií scének a vtipů z prostředí hospody IV. cenové skupiny a skvělými tanečními vystoupeními tanečních skupin STARS Vilémov a SNACKEER`S FLOWWER.

O úspěch večera se zasloužil i moderátor Zbyněk Šimák z c.k. Regia, který dokázal pobavit publikum a naopak citlivým přístupem k soutěžícím dívkám utlumit jejich nervozitu a trému.

Po dvouhodinovém klání bylo jasné, kdo si odnese titul Miss 3D. Královnou večera se stala Kateřina Dřevikovská, dvanáctiletá varnsdorfačka. Na druhém místě se umístila devítiletá Zuzana Radová z Rumburka a třetí místo obsadila Adéla Průšová z Varnsdorfu. Vzácně se stavá, že se porota i diváci shodnou na jedné favoritce. Tentokrát výjimka potvrdila pravidlo a v divácké soutěži Miss sympatie zvítězila také Kateřina Dřevikovská.

Vyhlašovatelem a hlavním organizátorem soutěže je agentura „Líba“ z Mikulášovic, která pod vedením její majitelky a vedoucí Líby Vladařové stojí za úspěchem celé soutěže. Za každým vystoupením dívek, za každým detailem bylo vidět kus poctivé a profesionální práce.

Tisk Tisk | E-mail E-mail