Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

V Rumburku jednala Krajská rada SNK

autor: Jan Sembdner

Dne 17. června proběhlo v Rumburku jednání Krajské rady SNK sdružení nezávislých Ústeckého kraje.

Krajská rada tohoto hnutí hodnotila na svém zasedání výsledek voleb do Evropského parlamentu, ve kterých získala volební strana č. 1 /SNK a ED/ více jak 11 % hlasů v rámci celé ČR. Krajská rada označila výsledek hlasování za historický úspěch SNK a učiní všechny potřebné kroky, aby v rámci Ústeckého kraje bylo dosaženo dalších volebních úspěchů, zejména pak ve volbách do Zastupitelstva Ústeckého kraje a do Senátu PČR. Tyto oboje volby proběhnou na podzim tohoto roku. Volby do Senátu pak v senátních obvodech Ústí nad Labem a Most.

Krajská rada se poté zabývala právě průběhem příprav na volby do krajského zastupitelstva a v této záležitosti uložila konkrétní úkoly krajskému manažerovi Mgr. Jaroslavu Šebkovi. Současně konstatovala, že stav přípravy krajské kandidátky SNK je velmi dobrý a po příštím jednání krajské rady bude krajská kandidátka zveřejněna.

V závěrečné části jednání se vedla diskuse nad některými programovými principy a zazněly informace o činnosti jednotlivých odborných komisí SNK sdružení nezávislých.

Tisk Tisk | E-mail E-mail