Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Kriminalita

 • Ukradl psům žrádlo, na psy chuť neměl
  Vskutku kuriózní loupež se stala v psím útulku v Rumburku v areálu bývalých kasáren, kam se mezi 16. až 18. dubnem tohoto roku vloupal neznámý pachatel. Jeho cílem byl sklad krmiv pro psy, odkud si odnesl 27 pytlů psího krmiva a 4 pytle vloček. Způsobená škoda činí 6.317,- Kč a případ šetří Policie ČR v Rumburku. Podle našich zjištění měl zloděj zálusk pouze na psí žrádlo. Zde umístěných psů se naštěstí ani nedotkl.
 • Zaměstnával, ale neplatil
  Rumburští kriminalisté obvinili v minulých dnech jistého 38letého muže z Varnsdorfu z podvodu, protože se v době od 1. 9. do 31. 10. 2004 jako statutární zástupce občanského sdružení Vojenský klub Krásná Lípa obohatil ke škodě svých osmi bývalých zaměstnanců. Zaměstnance uvedl v omyl, když s nimi uzavřel pracovní smlouvy, ačkoliv věděl, že jim nebude schopen za odvedenou práci zaplatit. Svým jednáním způsobil škodu 60.184,- Kč. Trestní stíhání obviněného je vedeno na svobodě.
 • Malý lup, ale velká škoda
  V noci z 23. na 24. dubna se neznámý pachatel vloupal na parkovišti před restaurací v Rumburku do osobního vozidla zn. VW Passat. Z vozidla odcizil satelitní navigaci, mobilní telefon a poškodil dveře vozidla na straně řidiče. Poškozením a odcizením byla způsobena škoda 105.000,- Kč. Případ šetří Policie ČR v Rumburku.
 • Pro auto i přes plot skočil 
  Z trestného činu krádeže vloupáním a poškozování cizí věci byl rumburskými vyšetřovateli obviněn 19letý muž z Krásné Lípy, který se v noční době z 24. 3. na 25. 3. 2005 vloupal na zahradě domu v Krásné Lípě do dvou osobních vozidel, které patřily občanům ze SRN. Škoda způsobená na vozidlech činí 20.370,- Kč. Trestní stíhání mladíka je vedeno na svobodě.
 • Že by hasičská vášeň?
  Varnsdorfští policisté usilovně pátrají po neznámém pachateli, který se během čtrnácti dubnových dní vloupal ve Varnsdorfu do tří vchodů panelových domů ve Varnsdorfu, kde po odstranění plomb ze skříní s hydranty odcizil 21 ks hadic a 9 ks proudnic. Odcizením byla způsobena škoda 29.200,- Kč.
Tisk Tisk | E-mail E-mail