Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Policie ČR žádá občany o pomoc při pátrání

Dne 4. 5. 2005 kolem 18.30 hod. došlo v Rybništi (v zatáčce za rybníkem ve směru na Krásnou Lípu) k dopravní nehodě osobního vozidla zn. Škoda 105. Řidič s vozidlem narazil do stromu, vozidlo se přetočilo na střechu a neznámý řidič z místa dopravní nehody utekl.
Dne 7. 5. 2005 kolem 12.00 hod. došlo v obci Rybniště (na křižovatce ve směru na Krásnou Lípu a Varnsdorf) k dopravní nehodě motocyklu. Řidič motocyklu, jedoucí ve směru od Děčína na Krásnou Lípu, při průjezdu křižovatkou nezvládl řízení a narazil do stromu. Jízda motocyklu měla být ovlivněna přebíhajícím zvířetem. Dne 9. 5. 2005 kolem 09.20 hod. došlo ve Varnsdorfu (na ulici Legií před základní školou v blízkosti MěÚ) k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem zn. Škoda Octavia šedé barvy a osobním vozidlem zn. Opel Corsa žluté barvy.
Okresní ředitelství Policie ČR v Děčíně žádá občany, kteří mohou poskytnout jakoukoliv informaci k výše uvedeným dopravním nehodám, aby se telefonicky přihlásili na číslo 974 432 574, nebo na linku 158.
por. J. Rolla 
tisk. mluvčí OŘP Děčín

Tisk Tisk | E-mail E-mail