Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburské noviny získaly prestižní ocenění Firemní noviny

Dalšího, již šestého ročníku soutěže o nejlepší Firemní médium roku 2004/2005 se i v tomto roce zúčastnily Rumburské noviny, jejichž vydavatelem je Město Rumburk. A i tentokrát obsadily první místo ve své kategorii a obhájily tak prvenství z minulého roku. Ocenění převzali výherci všech kategorií v pražském hotelu Adria 12. července, kde vedle keramické plakety, diplomů a loga soutěže, které mohou používat ve svých médiích a propagačních materiálech, obdrželi zprávu, v níž je každé médium samostatně hodnoceno. Porotci vždy vypsali klady a zápory titulu, což může vydavateli sloužit k vylepšení média.
Do šestého ročníku soutěže Firemní médium roku přihlásilo 28 firem a organizací veřejné správy celkem 42 médií. Média byla hodnocena podle celkové úrovně, textu, grafiky a titulní strany.
Porotci z řad specialistů v oblastech komunikačních nástrojů a designu jako obvykle posuzovali komunikativnost, důvěryhodnost, strukturu či jazykovou úroveň obsahu. Hodnotili rovněž kompozici strany, úroveň výtvarného sdělení, kontext se soudobým výtvarným trendem, typografii, práci s fotografiemi a ilustracemi a nebo adjustaci. V odborné porotě letos zasedli za TypoDesignClub Pavel Hrach a Luboš Drtina, za Komoru Public Relations její předseda Mikoláš Černý, expert na internetová rádia Adam Křikava, publicista Vladimír Kučera, za pořadatele Ivo Slavík z Dynamic Relations a Jiří Fiedor z agentury GoodCom.
Soutěž Firemní médium roku každoročně vyhlašují agentury GoodCom a Dynamic Relations pod záštitou Asociace obranného průmyslu ČR. Garantem soutěže je již tradičně TypoDesignClub a nově Komora Public Relations. Mediálními partnery letošního ročníku byly opět média Svět tisku, Human Resource Server a Veřejná správa.

medium

Vedle práva používat logo soutěže získaly Rumburské noviny keramickou plaketu a tento diplom.

Kategorie                                                 Titul                                 Firma


Firemní noviny                                        Škoda Mobil                    Škoda Auto
Firemní magazín pro zákazníky         ČILICHILI                         Oskar Mobil/Boomerang Publishing
Firemní magazín pro zaměstnance  T-Mobile echo                 T-Mobile CZ
Časopis veřejné správy                        Rumburské noviny         Městský úřad Rumburk
Internet                                                      www.zentiva.cz                Green Planet
Intranet                                                      Marketingový portál        Import VW Group, divize Audi/První multimediální
Firemní rádio                                           Rádio Polského Institutu Polský Institut v Praze
Výroční zpráva                                        Výroční zpráva – 2003       T-Mobile CZ
Firemní brožura pro zákazníka           Unibon                              Unibon
Firemní brožura pro partnera              Unibon                              Unibon

Tisk Tisk | E-mail E-mail