Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Ve farní charitě se nezahálí ani v létě

Konečně nastal všemi dětmi dlouho očekávaný okamžik – čas prázdnin. Proto jsme ve farní charitě připravili několik akcí pro děti, abychom jim zpestřili léto.
Jako první jsme uskutečnili desetidenní letní tábor v Krásném Buku, kterého se zúčastnilo 16 klientů ve věku 4 – 14 let. Na každý den byly připraveny soutěže, hry a také poznávání přírody, děti se naučily rozpoznat několik druhů stromů, zvířátka atd. Nechyběla olympiáda, celodenní výlet, na kterém nás doprovázel člen Českého svazu ochránců přírody, ani stezka odvahy, na kterou se všechny děti moc těšily a zvládly ji na výbornou.
Věříme, že každé dítě si odneslo z tábora nějaký poznatek a pozitivní přístup k přírodě. V nejbližších dnech nás čeká soutěžní odpoledne v klubovně a dále velmi oblíbená soutěž „ŠIKULKA 2005“, ve které naši klienti předvedou svou zručnost. Vítěze čekají milé dárky. Musíme také využít pěkného počasí venku a chystáme se na cyklovýlet po okolí Rumburka.
Připravujeme ovšem i další akce, o kterých budeme informovat.

Je nutno zdůraznit, že tyto akce by se neuskutečnily bez podpory těchto sponzorů: MPSV ČR, Ústecký kraj, MŠMT ČR, Město Rumburk, Mgr. Peroutková, MUDr. Balvínová, UNILES, CHKO České Švýcarsko, Venturová – nápoje. Děkujeme.

Tisk Tisk | E-mail E-mail