Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Městské divadlo Varnsdorf X. koncertní sezona 2005-2006

Vážení posluchači a příznivci krásné hudby! Náš cyklus koncertních večerů slaví své první malé jubileum. Následující nabídkou vstupujeme již do desáté sezony cyklu „Hudebních setkání“ a to také ovlivnilo dramaturgický výběr hudebních programů. Pět atraktivních koncertů, které zčásti nabídnou návraty k nejúspěšnějším pořadům minulých období, navíc doplňujeme výroční hudební prémií pro stálé návštěvníky – předplatitele. Věřím, že předkládaný programový výběr potěší všechny příznivce hudebních múz a dovoluji si již nyní popřát hezké sváteční chvilky prožité s krásnou hudbou.
Martin Louka 

V KONCERTNÍ SEZONĚ 2005-2006 JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

 • Václav Hudeček
  středa 2. listopadu 2005 v 18.00 hod. v aule VOŠ a BGV
  Jubilejní desátá sezona nabídne posluchačům také návraty k nejúspěšnějším programům minulých období. V slavnostním zahajovacím koncertu vystoupí přední český houslový virtuos Václav Hudeček, účastnice jeho mistrovských kurzů Markéta Janoušková a Quintetto concertante Petra Macka.
 • Vánoce se souborem Musica Bohemica
  pátek 16. prosince 2005 v 18.00 hod. v aule VOŠ a BGV
  Adventní a vánoční zpěvy renesance, baroka a klasicismu. Vánoční písně Moravy, Čech a staré Evropy. Hudba, která rozdává radost. Řídí Jaroslav Krček.
 • Novoroční koncert
  pátek 20. ledna 2006 v 18.00 hod. v aule VOŠ a BGV
  Kateřina Englichová (harfa), Jan Machat (flétna). Hudební vstup do nového roku s kouzelnými tóny.
 • Pokračovatelé mistrů
  čtvrtek 9. února 2006 v 18.00 hod. v aule VOŠ a BGV
  Pěvecký koncert mladých sólistů, účastníků známé burzy zpěváků ve Státní opeře Praha za účasti legend české operní scény Libuše Domanínské a Karla Petra. Průvodní slovo: Dr. Radmila Hrdinová.
 • Muzikálové hity
  Pavla Břínková a Jan Ježek

  čtvrtek 23. března 2006 v 18.00 hod. v aule VOŠ a BGV Pěvecké koncertní vystoupení předních osobností operetní a muzikálové scény s klavírním doprovodem JIŘÍHO PAZOURA.
 • Premiérový program pro předplatitele
  O lásce, o slovech, o písni
  květen 2006
  Hudebně – literární program s Gabrielou Vránovou (mluvené slovo), Ondřejem Kepkou (mluvené slovo), Kateřinou Englichovou (harfa) a Veronikou Hajnovou (mezzosoprán).
Tisk Tisk | E-mail E-mail