Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Krásná Lípa má nafukovací halu

Tenis, volejbal, nohejbal, ringo, softbal nebo házenou, to vše si mohou od 3. 1. 2005 zahrát obyvatelé a návštěvníci Krásné Lípy v nové nafukovací hale, která se stala součástí Sportovního areálu Českého Švýcarska. V hale je hřiště o rozměru 42 x 36 m s umělým povrchem, které je rozděleno na dva tenisové kurty. Součástí haly je také zázemí pro sportovce. Hala je otevřena denně od 8 do 22 hodin.
Jedna hodina hry na tenisovém kurtu stojí 130 Kč. Pokud si však zájemce zakoupí deset vstupenek, získá jednu hodinu hry zdarma. Letním návštěvní-kům areálu se vyplatí zakoupení permanentky na rok 2006, a to za 1500 Kč. Majitel permanentky může uplatnit slevu a za hodinu hry v hale zaplatí 110 Kč.
Stavba víceúčelového hřiště, které je na zimu zakryto nafukovací halou, a nové budovy se šatnami, sprchami, WC a skladem vč. úprav pro imobilní, byla zahájena v září letošního roku.
Jeden z největších sportovních areálů v regionu nabídne po svém úplném dokončení v roce 2006 pět tenisových kurtů, dvě víceúčelová hřiště, hřiště na plážový volejbal, travnaté hřiště na kopanou, zrekonstruovanou tělocvičnu, minigolf, desetimetrovou horolezeckou stěnu s lanovkou, dětská hřiště, koutky a prolézačky s velkým hradem, trampolínu pro děti, prostory pro párty, pikniky, občerstvení a mnoho dalšího.
Ve městě, které se stává přirozeným centrem Českého Švýcarska a které navštěvuje stále větší množství turistů, se tak otevírají další možnosti aktivního trávení volného času a sportovního vyžití. Nová nafukovací hala je součástí největšího projektu v historii města, projektu Centrum Českého Švýcarska. ,,Těší mě, že se v Krásné Lípě sešli aktivní lidé, kteří dokáží nejen realizovat stošedesátimilionový projekt, ale také nové prostory naplnit životem,“ uvedl starosta města Ing. Zbyněk Linhart.
Projekt je realizován z prostředků Strukturálních fondů EU, státního rozpočtu ČR a města Krásné Lípy.

Tisk Tisk | E-mail E-mail