Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Večerníček má narozeniny

Děti z druhé třídy Základní školy v Horním Jindřichově se v sobotu 10. prosince vypravily do Prahy. Využily jedinečné příležitosti osobně popřát Večerníčkovi k jeho 40. narozeninám. A jak to má být, přivezly s sebou i dárek, knihu pohádek, kterou samy vyrobily. To bylo radosti! Večerníček tančil, každé dítě k sobě přitulil, pohladil a došlo i na hraní, zpívání a taneček. Oslava s rumburskými druháčky to byla přímo pohádková. A jakpak by ne. Přidaly se i další pohádkové postavy z večerníčků, a to v nadživotní velikosti – Myška, Žabka, Rákosníček, Krtek i Křemílek.
Po více jak dvou hodinách se dětem stále z pohádkové výstavy nechtělo. Ale nakonec musely dát Večerníčkovi sbohem, protože za ním přicházeli stále noví a noví příznivci a obdivovatelé. Jiskřičky v očích dětí prozradily, že setkání s Večerníčkem pro ně bylo velkým zážitkem a všechny zůstanou jeho věrnými kamarády i nadále.

Poděkování
Touto cestou bych chtěla poděkovat dopravní firmě MUDr. Martiny Jeníkové za vstřícnost a profesionální přístup a také řidiči Quick Busu panu Františkovi Rýdlovi za jeho vstřícnost a laskavé chování k dětem.

Tisk Tisk | E-mail E-mail