Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburk bude volit své Miss

Dům dětí a mládeže Rumburk ve spolupráci s Městem Rumburk a restaurací Dýmník pořádá v sobotu 4. 3. 2006 od 14.00 hodin finále soutěže pro dívky ve věku od 7 do 12 let s názvem Miss Poupě Města Rumburku 2006 a základní kolo postupové soutěže pro dívky ve věku od 13 do 15 let Dívka roku 2006.
Soutěžit se bude v těchto disciplínách: představení se porotě, volné vystoupení (tanec, zpěv…), promenáda v plážovém oblečení, test všeobecných znalostí pro Dívky roku 2006. V průběhu zábavného odpoledne uvidíte módní přehlídku butiku „K-styl paní Kříčkové, předvádět budou dívky z tanečního kroužku při DDM Rumburk. Jako vždy zvolí diváci v každé kategorii svou „Miss sympatie“. Celým pořadem bude provázet moderátor Martin Růžička a program bude pro děti a rodiče zakončen v rytmu DISCO.
Hlavními sponzory a partnery jsou: Město Rumburk; SRP při DDM Rumburk; Martina – parfumerie, drogerie, barvy – laky Martina Bébrová; Centrum JUSTY Rumburk; Květinářství pí Kremzová. Průběh celé soutěže na fotografii zachytí p. Dušan Zápotocký (FOFR COLOR), po domluvě lze na místě objednat individuální focení.
Vzhledem k omezenému počtu míst v restauraci Dýmník zahájil Dům dětí a mládeže Rumburk dne 21. 2. 2006 předprodej vstupenek (denně od 8.00 do 18.00 hodin). Cena vstupenky 20 Kč na osobu.
Akce se koná v restauraci Dýmník Rumburk a všichni jste na ni srdečně zváni!

Tisk Tisk | E-mail E-mail