Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

V nové hale trénují i „Pekaři“

Krásná Lípa • Vyhrávají jednu nohejbalovou soutěž za druhou, naposledy zvítězili v krásnolipském „Silvestrovském turnaji“, ale Krásnou Lípu úspěšně reprezentovali po celém regionu. Nohejbalový team „Pekaři“, soustředěný okolo dodavatele pekařské techniky – firmy Petobaking z Dlouhého Dolu u Krásné Lípy, se během krátké doby stal v okolí velkým sportovním pojmem. „Soupeři s námi nejdřív příliš nepočítali, ale nyní je situace opačná – někteří z nich z nás mají téměř strach,“ říká s úsměvem kapitán teamu a zároveň šéf firmy Petobaking Tomáš Ticháček.
Jediným problémem, který museli „Pekaři“ každoročně řešit, byly prostory na zimní tréninky. „Je skvělé, že v Krásné Lípě vznikají taková zařízení, jako je nová nafukovací hala. Trénujeme zde jednou týdně a jsme naprosto spokojeni,“uvádí T. Ticháček.
Firma Petobaking ve městě sport nejen aktivně provozuje, ale rozhodla se také materiálně podpořit jeho rozvoj. „Začali jsme sponzorovat fotbalový team krásnolipských žáků a já doufám, že jim rohlík na dresech přinese stejné úspěchy, jako přináší nám v nohejbalu. Krásná Lípa se za posledních několik let rozhodně mění k lepšímu a naše firma k tomu ráda přispěje,“ dodal T. Ticháček.

Tisk Tisk | E-mail E-mail