Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Najde se šance pro Evu?

Eva je devětadvacetiletá slečna se středoškolským vzděláním ekonomického směru s maturitou, perfektně ovládající práci na počítači. Až potud nic výjimečného. Eva je slabozraká. I to je handicap, který má více lidí. Eva pečuje o svou babičku, která potřebuje celodenní péči a od níž se nemůže na delší dobu vzdálit.
Z tohoto pohledu je Eva i pro Agenturu Pondělí, nabízející službu Podporovaného zaměstnávání, tj. podporu při hledání a udržení zaměstnání na otevřeném trhu práce na Šluknovsku, netypickou klientkou.
Eva má již zkušenost s prací doma, kde má vlastní plně vybavený počítač se skenerem a připojením na internet. Je schopná přepisovat či opisovat texty v českém i německém jazyce, vyhledávat různé informace na internetu, zpracovávat je, umí komunikovat pomocí ICQ, Skypu, e-mailu. Může poskytnout i reference od zaměstnavatelů, pro které již pracovala.
Agentura Pondělí nabízí své služby při hledání a udržení zaměstnání jak klientům se zdravotním postižením, tak zaměstnavatelům, kteří takto znevýhodněné občany zaměstnávají. Agentura může zaměstnavateli pomoci při vyřizování různých formalit (např. žádosti o poskytnutí dotace na mzdu zaměstnance), poskytuje mu konzultace v oblasti legislativy týkající se zaměstnávání osob s postižením, pomáhá zaměstnavateli při komunikaci či v zapracování zaměstnance s postižením.
Pokud by někdo z Vás, zaměstnavatelů Šluknovského regionu, mohl nabídnout slečně Evě práci, buď na počítači nebo i drobnou manuální práci (montáž drobných výrobků apod.), je možné kontaktovat Agenturu Pondělí na telefonním čísle 412 398 021 či mobilu 731 486 753.
Agentura Pondělí Šluknov nabízí poradenství, pracovní asistenci a sociální rehabilitaci osobám se specifickými potřebami. Posláním agentury je poskytovat podporu pro kvalitní život lidí, kteří jsou společensky znevýhodněni.

KONTAKT:
Kamila Staňková, tel.: 724 241 794
e-mail: stankova@agenturapondeli.cz

Tisk Tisk | E-mail E-mail