Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Úspěšnou malou zpěvačku přijal starosta města

V příjemném prostředí své pracovny přijal starosta města Rumburk ing. Jaroslav Sykáček slečnu Kláru Benčíkovou, žákyni 7. třídy ZŠ Tyršova a paní učitelku Mgr. Ivetu Vondráčkovou. A bylo opravdu za co chválit a děkovat. Klárka se po úspěchu v krajském kole pěvecké soutěže „Děčínský skřivánek“ prosadila i v náročné konkurenci 24 malých zpěváků z celé České republiky a v celostátním kole se umístila jako jediná účastnice z Ústeckého kraje na krásném 3. místě.
Velké poděkování z úst pana starosty zaznělo také na adresu paní Mgr. Ivety Vondráčkové, která nejen Klárku, ale i další děti připravovala na tuto pěveckou soutěž, za níž obdržela v okresním kole cenu „Za rozvoj zpěvnosti“. „Krásné na mé práci je, že i přes její časovou náročnost je pro mě výsledek vždy velkou odměnou,“ řekla paní Vondráčková, která je současně i sbormistryní pěveckých sborů při ZŠ Tyršova a dětského pěveckého sboru „Šenováček“.
Bylo to velmi milé přijetí, na závěr kterého převzaly obě pozvané z rukou pana starosty květiny a drobné dárečky. „Moc ti gratuluji a určitě zpívej dál, třeba z tebe jednou bude Superstar“ zaznělo z úst pana starosty na adresu trošku rozpačité Klárky, která si svůj úspěch opravdu užívá.

zpevacka_web

Mgr. Iveta Vondráčková (vlevo) se svojí svěřenkyní Klárkou Benčíkovou byly pozvány k přátelské návštěvě ke starostovi města Rumburk.

Tisk Tisk | E-mail E-mail