Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

V Rumburku se konal již 2. ročník školy smyků

Tak jako minulý rok se i letos v březnu konala v pořadí již druhá škola smyků na ploše bývalého parkoviště TIR – Velká odpočívka v Rumburku. Tradiční byli i pořadatelé, a to Sbor dobrovolných hasičů Rumburku a firma JUKA MOTORSPORT.
I přes nepřízeň počasí, kdy teplota klesla až nad bod mrazu a rozměklý terén se bořil, se setkala tato akce s velkým zájmem diváků. Produkty polní kuchyně byly připraveny zahřát prochladlé diváky. Příchozí si mohli prohlédnout vystavené hasičské vozy, nové osobní automobily z autosalonu firmy FB automobil s.r.o. Rumburk a hlavní magnet celého dopoledne – závodní vozidlo Škoda Octavia WRC a Škoda 1000 MB JUKA MOTORSPORT. Do rozměklého terénu si trouflo jen několik odvážlivců z řad diváků. Jako doma se však na ploše po výměně pneumatik cítilo závodní vozidlo. Smýkalo se na ploše jako o život. Pak si jízdu v „zá-voďáku“ na místě spolujezdce vyzkoušely i děti. Přála bych každému vidět jejich rozzářené tváře a radost v očích, když vystupovaly z auta!
A ještě poděkování – všem, kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu celého dopoledne, zejména však panu Juračkovi za vstřícnost a ochotu.

smiky_web

Závodní vozidlo Škoda Octavia WRC se cítilo na zasněžené ploše bývalého parkoviště TIR opravdu jako doma.

Nikola Turková
SDH Rumburk

Tisk Tisk | E-mail E-mail