Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Zachraňme stromy a pomozme zvířatům!

České Švýcarsko o. p. s., ČSOP Tilia Krásná Lípa a Správa Národního parku České Švýcarsko ve spolupráci s Městem Krásná Lípa a firmou ProEKO Varnsdorf vyhlašují na duben soutěž ve sběru papíru ve prospěch šluknovské stanice pro handicapované živočichy s názvem Zachraňme stromy a pomozme zvířatům!
Sbírejte suché a nemastné papíry (noviny, časopisy, kartony, letáky, papírové obaly apod.) a přineste je složené a svázané 22. dubna 2006 v době od 13.00 do 15.00 na náměstí v Krásné Lípě, kde bude probíhat tradiční Den Země v Krásné Lípě. V 15.15 hodin proběhne vyhlášení nejlepšího sběrače a losování kupónů o ceny!
Každý účastník, který donese sběrový papír, bude zařazen do soutěže o nejlepšího sběrače a navíc obdrží slosovatelný kupón, ze kterých budou vylosováni tři další, kteří rovněž dostanou nějakou cenu.
Pro vítěze je připraveno předplatné zajímavého časopisu na jeden rok a ještě nějaké plyšové překvapení!
Sběrový papír se odevzdá do sběrny a získané prostředky poputují poraněným zvířatům ve stanici ČSOP při Střední lesnické škole Šluknov!
Nasbíraným papírem pomůžeme nejen zvířátkům, ale zachráníme i několik stromů před pokácením! Záleží jen na Vás, kolik jich bude: 50 kg sběrového papíru = 1 vzrostlý strom!

Děkujeme, že pomáháte přírodě!

Tisk Tisk | E-mail E-mail