Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

České Švýcarsko …krajina plná tajemství

Obrazový kalendář České Švýcarsko 2006 – krajina plná tajemství, který vydala obecně prospěšná společnost České Švýcarsko, získal 2. místo v 6. ročníku soutěže Kalendář roku 2006, jejíž vyhlášení proběhlo 30. března v Lapidáriu Národního muzea na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Soutěž, kterou vyhlásil časopis Typografie, je určena českým i zahraničním firmám, které vydávají, tisknou nebo zadávají výrobu nástěnných kalendářů. Letos se do soutěže přihlásilo celkem 94 společností, mezi kterými byly např. Coca Cola, Siemens, Komerční banka, Metrostav, Kooperativa atd. V kategorii obrazový a kulturní kalendář se před kalendářem České Švýcarsko 2006 umístil pouze výpravný kalendář Národní knihovny v Praze.
Velmi mě těší, že se podařilo naší společnosti za pět let jejího fungování získat již páté ocenění,“ vysvětluje Marek Mráz, ředitel obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko, a dodává: „Věřím, že tímto oceněním naše úspěchy nekončí a že náš tým naváže i v dalších letech na již získaná ocenění, ať již jimi byly Nejkrásnější kniha roku 2003 a Fotopublikace roku 2004, Nejlepší webové stránky roku 2004 nebo 2. nejlepší informační středisko roku 2004.“
Pro rok 2006 připravuje OPS další řadu publikačních titulů, mezi kterými bude opět obrazový kalendář pro rok 2007 s tématikou lidové památky Českého Švýcarska, turistický průvodce, cyklomapa, CD Rom a videofilm o Českém Švýcarsku.

Tisk Tisk | E-mail E-mail