Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Farní charita Rumburk informuje

Po dlouhé zimě konečně přišlo jaro a my vás chceme seznámit s našimi akcemi, které již proběhly, a s těmi, které nás čekají.
I my jsme s klienty klubovny oslavili svátek zamilovaných uspořádáním Valentýnské zábavy, kde byly připraveny různé soutěže aj. Vítězové byli oceněni drobnými dárky. Další akcí bylo kadeřnické a kosmetické odpoledne. Jak již sám název napovídá, šlo o krášlení nejen dívek, ale i chlapců. Naší zatím největší akcí od počátku roku byl 1. ročník romského plesu. Pro účastníky byla připravena bohatá tombola, ve které byl hlavní cenou ovocný dort darovaný cukrárnou Venezia Rumburk. K tanci a poslechu hrály dvě živé romské kapely – TERNE ČHAVE a BLACK BOYS. Všichni byli krásně a svátečně oblečeni, byla zvolena královna a král plesu. Na výzdobě naší klubovny, kde se akce konala, se podíleli i někteří klienti. Účast byla veliká a odezva velmi kladná, určitě tedy připravíme 2. ročník romského plesu. Podle rčení „sportem ke zdraví“ jsme navštívili kuželkový klub ve Šluknově, kde si naši klienti zahráli a poměřili své síly.
Chystáme ještě další akce, o kterých vás budeme průběžně informovat.
Ještě krátce o ostatních projektech FCH. V březnu senioři společně se zaměstnanci FCH a přáteli z Německa a Polska oslavili MDŽ. Akce se zúčastnilo 8 žen. Všichni se těší na další spolupráci s FEZ Zittau. Dne 19. března pořádala FCH výlet k brtnickým ledopádům. Počasí se vydařilo, příroda všechny potěšila krásnou scenérií. Zúčastnilo se 21 osob.

M. Huruglicová a D. Neidhardtová
Farní charita Rumburk

Tisk Tisk | E-mail E-mail