Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Na generální rekonstrukci tělocvičny v Krásné lípě dohlíží i Rada města

Krásná Lípa • Poněkud netradičně pojala jedno ze svých pravidelných zasedání Rada města Krásné Lípy. Její členové se první dubnový týden vydali osobně na obhlídku právě probíhající rekonstrukce místní tělocvičny, která je součástí výstavby Sportovního areálu Českého Švýcarska. „Rada města vyjádřila spokojenost s probíhající stavební činností a neshledala žádné vážné nedostatky,“ uvádí člen rady a starosta Krásné Lípy Zbyněk Linhart.
Celá rekonstrukce v hodnotě 10 milionů korun pokračuje v těchto dnech např. budováním zcela nového dispozičního řešení interiérů, osazením nových oken, stavbou vnitřního balkonu nebo hloubením základů přístavby budovy. „Stavební práce probíhají vysokým tempem tak, abychom naší novou a moderní tělocvičnu otevřeli již na podzim tohoto roku,“ dodává Z. Linhart s tím, že zatím její činnost „supluje“ nafukovací hala, kterou ve městě otevřeli letos v lednu.
Všechny veliké stavby, které v Krásné Lípě v současnosti probíhají, jsou součástí velkorysého projektu „Centrum Českého Švýcarska“ v celkové hodnotě přes 160 milionů korun, na nějž radnice získala dotační prostředky ze strukturálních fondů EU a státního rozpočtu ČR. „Věřím, že díky těmto projektům dokážeme zkvalitnit život v Krásné Lípě a Českém Švýcarsku pro obyvatele i návštěvníky našeho kraje,“ říká Zbyněk Linhart.

sokolovna_web

Městští radní se přišli podívat na pokračující rekonstrukci osobně. Foto: jf

Tisk Tisk | E-mail E-mail