Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dvě prvenství judistů na Děčínské kotvě

Naši mladí závodníci Judoklubu Rumburk startovali opět na tradiční Děčínské kotvě a opět uspěli. Účast závodníků byla tentokrát o něco slabší než v minulých ročnících, neboť soutěž byla vypsána pouze pro chlapce a navíc bez kategorie mladších žáků.
A jak si vedli naši? Ve starších žácích Tomáš Rákosník váhově dohonil Jakuba Hanka, a proto startovali oba ve váze do 50 kg, v níž dominovali. Ve finále Jakub Hanek Tomáše Rákosníka porazil. Ve váze do 60 kg získal 3. místo David Štěpánek.
V kategorii mláďat startovali rovněž tři naši zástupci – Dan Helikar porazil všechny své soupeře na ipon (10 bodů) a zaslouženě svou váhu do 29 kg vyhrál. David Lichtenberk ve váze do 32 kg „zdědil“ po Danovi z minulých soutěží domácího závodníka Štrbu, jemuž nakonec ve vyrovnaném souboji o 1. místo podlehl a skončil druhý. Medailově naprázdno (4. místo) vyšel benjamínek týmu Mirek Horák ve váze do 25 kg, když statečně vzdoroval váhově těžším soupeřům a rozhodně nezklamal. Celkově našich šest závodníků získalo dvě první, dvě druhá a jedno třetí místo.

Tisk Tisk | E-mail E-mail