Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

V Jiříkově otevřeli klub pro seniory

Jiříkov – Filipov • U železniční stanice Filipov v pohostinství „Na Zastávce“ je otevřen každý den od 10 do 17 hodin (včetně sobot, nedělí i svátků) nový klub pro seniory. Za nepříznivého počasí se dříve narození scházejí v salonku přednostně pro ně vyhrazeném, v létě na ně čekají stoly se slunečníkem pod širým nebem.
Každý návštěvník v důchodovém věku či invalidní důchodce obdrží při první návštěvě klubovní průkazku. Ta jej při každé návštěvě opravňuje k nákupu pohoštění za podstatně snížené ceny obdobné jako v klubech seniorů ve Šluknovském výběžku, a to nejen za kávu a čaj (zde včetně keksu), ale také za pivo Staropramen, limonády, rozmanité zákusky včetně zmrzliny či obložené chlebíčky. Na předběžnou objednávku lze zajistit posezení u táborového ohně s opékáním tradičních špekáčků či jiných dobrot, nebo i společné sledování u televize velkých sportovních událostí, například mistrovství světa v kopané, a to i nad časový rámec denního provozu.
Spojení na mobil je 731 707 460, kdykoli. Zejména přespolním se odtud nabízí vycházka do proslulého poutního místa se vzácnou bazilikou v nedalekém centru Filipova.

Tisk Tisk | E-mail E-mail