Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Bermudský trojúhelník byl objeven i u Krásné Lípy

Během jarních měsíců tohoto roku došlo mezi Krásnou Lípou a Rumburkem, na území označovaném též jako Zátiší, ke zmizení čtyř automobilů menších rozměrů. Vozy zmizely i se svými majiteli. Vzhledem k tomu, že policie nenašla žádné souvislosti mezi jednotlivými zmizeními a celý případ tak zůstal až do dnešní doby nevyřešen, začalo se úseku v Zátiší přezdívat také nový Bermudský trojúhelník.
Zpráva o nevysvětlitelných zmizeních se dostala až na jednání Akademie věd v Praze, která vyslala do našeho výběžku dva vědce na paranormální jevy. Dr. Ing. MUDr. Antonín Beveja, DrSc. a Jan Lukáš provedli řadu měření ve snaze vysvětlit záhadu nového Bermudského trojúhelníku. Bez výsledku. Oba vědci se proto rozhodli pro projetí zkoumaného území v malém osobním automobilu. Automobil byl vybaven zařízením pro přenos zvukového i filmového signálu. V případě zmizení vědců doufali technici, že se jim podaří navázat s vědci kontakt. O tento pokus projevila zájem všechna národní i zahraniční média. Diváci na celém světě tak mohli sledovat počínání vědců v přímém přenosu. Vědci vyrazili z Rumburku ve 13:44 a pokračovali směr Krásná Lípa. Přesně ve 13 hodin 56 minut pak na sledovaném území zmizeli. Je to již pátý vůz, který u nás zmizel beze stopy.
Celý svět si teď klade otázku: „Kolik aut bude muset ještě v jarních výmolech zmizet, aby se silničáři konečně postarali o zalepení Bermudského trojúhelníku v Zátiší.“ Nebo se snad bojí, že tam zmizí i oni?

Tisk Tisk | E-mail E-mail