Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sportovní areál v Krásné Lípě již zahájil letní sezónu

Krásná Lípa • Zaměstnanci sportovního areálu Českého Švýcarska v Krásné Lípě zahájili v prvních květnových dnech letní sezónu. „Připravili jsme několik novinek pro naše zákazníky, areál jsme rozšířili o dva víceúčelové kurty se zázemím včetně šaten a sprch, takže celkem již mají k dispozici sedm hřišť, na kterých je možno provozovat tenis, minikopanou, volejbal, nohejbal, plážový volejbal, florbal nebo například populární ringo,“ uvádí správce sportovního areálu Vlastimil Šmalcl.
Sportovní areál Českého Švýcarska nabízí také možnost hraní minigolfu, děti si užijí v dětských koutcích a na prolézačkách a samozřejmostí je také bufet s občerstvením. „I když náš areál prochází právě dostavbou a buduje se tělocvična a další stavby včetně desetimetrové lezecké stěny s adrenalinovou lanovkou, přesto jsme v plném každodenním provozu a těšíme se na každého návštěvníka,“ dodává s úsměvem Vlastimil Šmalcl.
Na výstavbu jednoho z největších sportovních areálů Českého Švýcarska, který je součástí velkorysého projektu Centrum Českého Švýcarska, získala krásnolipská radnice prostředky ze strukturálních fondů EU, SROP i státního rozpočtu ČR.

Tisk Tisk | E-mail E-mail