Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Navštivte nové webové stránky Českého Švýcarska

Od konce května jsou v provozu nové webové stránky Českého Švýcarska www.ceskesvycarsko.cz. Nový dynamický internetový portál nabízí aktuální informace, a to nejen v českém, ale i anglickém a německém jazyce.
Podstatně byl rozšířen obsah stránek. Zatímco dříve stránky přinášely informace především o obcích v blízkosti národního parku, nyní výběrově zahrnují i širší oblast sahající od Tisé přes Děčín až po Rumburk. Rozšířeno bylo oblíbené vyhledávání a rezervace ubytování a možnost nákupu publikací v elektronickém obchůdku. Zcela nové je zpracování přehledu turistických cílů, tras a cyklotras v Českém Švýcarsku a okolí. Stránky navíc nezapomínají ani na osoby s handicapem, např. v přehledu tipů na výlety apod.
Součástí portálu je také internetová prezentace společnosti České Švýcarsko, přinášející nejen informace o společnosti a jejích aktivitách, ale je zde k dispozici například i ekologická on-line poradna.
Nové stránky by měly mimo jiné plnit funkci jednotného aktuálního informačního portálu o regionu pro místní obyvatele i turisty. Pro tento účel byla připravena jedna z dalších nových funkcí – možnost vkládání aktualit, která komukoliv umožní jednoduchým způsobem vložit informaci o dění v regionu nebo si objednat pravidelné zasílání aktualit e-mailem.
Výtvarné zpracování těchto stránek se snaží o maximálně kvalitní prezentaci, přičemž vychází z grafického manuálu, který nechala společnost České Švýcarsko zpracovat a který využívá systému pěti barev a loga regionu České Švýcarsko. Web může být zajímavý i pro ty, kteří se chtějí nechat okouzlit pouze půvabnými fotografiemi, či zaslat elektronickou pohlednici svým známým.
Tento projekt byl podpořen ze strukturálních fondů Evropské unie a státního rozpočtu, prostřednictvím Společného regionálního operačního programu.

Tisk Tisk | E-mail E-mail