Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Knižní novinky v informačním středisku

Informačního středisko Národního parku České Švýcarsko v Krásné Lípě nabízíme několik knižních novinek.
České Švýcarsko na nejstarších fotografiích. Tato 175stránková publikace ve třech jazykových mutacích obsahuje nejstarší záběry z širšího regionu Českého Švýcarska. Je doplněna bohatým doprovodným textem, úžasnými fotografiemi zachycujícími kaňon Labe, Hřensko, jak si ho nikdo z nás už nepamatuje, a dokonce i chaty na Tokáni v původních vyobrazeních, a mnoho dalších, neméně zajímavých míst. Cena publikace je 369,- Kč.
Další novinkou je kniha Ústecký kraj panoramatický s fotografiemi Ludmily Hájkové, která vyhrála v kategorii Reprezentační publikace na 10. ročníku národní soutěžní přehlídky propagačních materiálů Tourpropag v Písku. Na nevšedních panoramatických záběrech se Vám komplexně představí Ústecký kraj, včetně Krásné Lípy a Českého Švýcarska. Každý si přijde na své, neboť náš kraj je hodně rozmanitý a nabízí nejrůznější typy přírodních i kulturních hodnot. Cena: 375,- Kč.
Toulavá kamera II je pokračování úspěšné knihy se stejným názvem, která vychází z oblíbeného televizního pořadu. Druhé vydání je s vylepšenou přehlednější strukturou, mapkami a hlavně novými tipy na výlety po české republice. Cena: 269,- Kč.
Kromě těchto novinek nabízí informační středisko i řadu dalších tradičních turistických map, průvodců a suvenýrů.

Tisk Tisk | E-mail E-mail