Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Z činnosti oddílu JV JUDO Rumburk při DDM

Pomalu se blíží konec června, začnou prázdniny a tím skončí všechny pravidelné činnosti dětí, tedy i tréninky judo. Proto se chceme dnes zmínit krátce o činnosti oddílu JV JUDO Rumburk v posledním měsíci.
Mnozí z vás viděli ukázky našich dětí společně s jejich trenéry na akci Pálení čarodějnic pořádané DDM 30. dubna. Prováděné techniky se setkaly (dle množství přihlížejících diváků a jejich potlesku) s velkým ohlasem. Jak by také ne, když předvádějící judisté jsou už zkušenými závodníky a vozí domů z různých turnajů a přeborů nejednu medaili.
Například na Velké ceně Rumburka získali naši závodníci první čtyři místa v pořadí Kolařík, Koštejn, Uženhand a Pešek. Na Velké ceně Litvínova, která se konala 27. května, vybojoval Uženhand třetí místo, Koutecký druhé a Dymák, Kolařík a Koštejn se usadili na místě čtvrtém. 3. června se konaly hned dva turnaje, a to Letní turnaj Teplice, odkud si zlato odvezl Koutecký a Beneš byl čtvrtý, a Krajský přebor mláďat Teplice, kde skončil Uženhand těsně vedle stupínku vítězů.
Všechny tyto úspěchy jsou výsledkem práce nejen dětí, ale i jejich trenérů, rodičů, pracovníků DDM a ZŠ Horní Jindřichov, bez jejichž podpory by nemohly děti tento krásný sport provozovat.
Závěrem chceme pozvat ty, kterým se tento sport líbí a kteří by se rádi znovu podívali na ukázky tohoto bojového umění, do Starých Křečan, kde v rámci Křečanských slavností 8. 7. 2006 vystoupí naši malí judisté. A ty opravdu zapálené, bez rozdílu věku, zveme v září mezi nás (informace v Domě dětí a mládeže Rumburk).

Tisk Tisk | E-mail E-mail