Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Agentura Pondělí získala značku Česká kvalita

Šluknov • Služba Podporované zaměstnávání Agentury Pondělí prošla v červnu auditem Sdružení pro cenu ČR za jakost v programu Česká kvalita a získala nejvyšší možné hodnocení „Vynikající kvalita“. Hodnocena byla přitom celková úroveň poskytované služby a spokojenost uživatelů, ale také zaměstnavatelů s agenturou. Ve všech těchto kritériích byla úspěšnost Agentury Pondělí hodnocena nad 90% hranicí, přičemž pro značku „Vynikající kvalita“ musí poskytovatel služby dosáhnout hranice 85 %, „Dobrá kvalita“ je podmíněna ziskem alespoň 75 % úspěšnosti.
Značka Česká kvalita, kterou může nyní Agentura Pondělí užívat, potvrzuje, že služba pomáhá znevýhodněným lidem získat a udržet si zaměstnání na otevřeném trhu práce a splňuje přísné Standardy kvality Podporovaného zaměstnávání ve vynikající kvalitě,“ dodává k proběhlé inspekci Monika Lampová, vedoucí Agentury Pondělí. Program Česká kvalita zaručuje spotřebitelům to, že poskytovaná služba je kvalitní, kvalitu této služby ověřila nezávislá třetí strana a je průběžně kontrolována, zároveň je ověřována spokojenost klientů se službou. Program Česká kvalita je garantován vládou ČR.
Inspekce služby Podporované zaměstnávání proběhla v Agentuře Pondělí v rámci projektu Zvyšování kvality Podporovaného zaměstnávání. Tento projekt je podpořen z prostředků Globálního grantu Nadace rozvoje občanské společnosti.

Tisk Tisk | E-mail E-mail