Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Nová cukrárna Venezia by měla přinášet jen radost

V proluce mezi restaurací Bonanza a ulicí Matušova se již začíná stavět nová cukrárna Venezia. Mnozí obyvatelé okolních domů se však obávají, že nová budova urbanisticky znehodnotí tento kout města. Jejich obavy jsou však zbytečné. „Cukrárna Venezia musí urbanisticky zapadat do okolního prostředí a nebude narušovat architektonický ráz okolních domů,“ vysvětluje vedoucí odboru regionálního rozvoje a investic Městského úřadu Rumburk Evžen Dvořák a dodává, že budova bude jednopodlažní a v žádném případě nebude převyšovat okolní zástavbu.
Cukrárna bude nabízet kavárenské posezení pro přibližně 48 hostů. Kromě dortů a koláčů vlastní výroby bude nabídka rozšířena i o vlastní pekařské a lahůdkářské výrobky. V létě bude zajištěno posezení v předzahrádce. Navíc za cukrárnou bude vybudován i dětský koutek s pískovištěm a lavičkami pro maminky s malými dětmi.
Majitelky budoucí cukrárny musí pro splnění svého snu vynaložit nemalé úsilí. Jejich cílem je spokojenost zákazníků a k tomu je zapotřebí hodně práce a osobního nasazení.
Hrubá stavba by měla být dokončena ještě v tomto roce, ale na první dortíky a lahodnou kávičku si budeme muset počkat až do jara 2008. Potom už by měla přinášet jen radost.

cukroska_web
Tisk Tisk | E-mail E-mail