Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Vítězem 35. ročníku turnaje v minikopané o Putovní květ se stali hráči Louky Košťany

Vilémov • Na čtyřech pěkně připravených travnatých hřištích za účasti 32 mužstev z celé České republiky se v sobotu 8. července uskutečnil ve Vilémově v pořadí již 35. ročník tohoto velice populárního turnaje. Hrálo se v osmi skupinách po čtyřech mužstvech s tím, že vítězové skupin a druzí v pořadí postoupili do baráže, která se hrála ve čtyřech skupinách po čtyřech týmech. Z těchto skupin pak postoupila dvě nejlepší mužstva do Play off. Celkem bylo sehráno 80 zápasů 2x 10 minut. Obhájce této prestižní trofeje, tým Sokola Filipov, vypadl již v baráži a nepostoupil ani do čtvrtfinále, stejně jako další z favoritů Bílá Vdova Varnsdorf nebo Dalmach Turnov. Neúčast na bedně se nečekala ani od Bohemia Beton Union Děčín, což jistě svědčí o kvalitě tohoto turnaje, podtržené ještě účastí několika hvězd (Smola, Kirchberger, Glöckner, Erneker, Rangl či Petr apod.).
Turnaj měl díky kvalitnímu obsazení velice dobrou úroveň a mužstva si pochvalovala nejen vynikající pažit na náhradním vilémovském hřišti, ale i dobré výkony delegovaných rozhodčích, vedených Jaroslavem Pöschkem z Varnsdorfu.

Vítězi základních skupin se stali Sokol Filipov, Ema Házenberg Vilémov, Bohemia Beton Union Děčín, Super-stars Šluknov, Bílá Vdova Varnsdorf, Hulligens D. Poustevna, 1. FC Polnohospodár Hraběcí a Stará garda Vilémov. Z druhých míst pak postoupili do baráže HC Frýdlant, Sasani Klášterec, FC Dalmach Turnov, JPS Gastro Vilémov, SK Plaston Miminka Šluknov, FC Louka Košťany, Loosy Praha a Makro Liberec. Z baráže postoupila do Play off tato mužstva: Ema Házenberg, Superstars, SK Plaston Miminka Šluknov, Stará garda Vilémov, Bohemia Beton Union, FC Louka Košťany, Makro Liberec a HC Frýdlant.

Výsledky Play off

  • čtvrtfinále
    EMA Házenberg – Superstars 2:1, SK Plaston Miminka – Stará garda Vilémov 0:0 (5:4 na PK), Bohemia Beton Union – FC Louka Košťany 0:2, Makro Liberec – HC Frýdlant 2:1
  • semifinále
    EMA Házenberg – SK Plaston Miminka 1:1 (2:4 na PK), FC Louka Košťany – Makro Liberec 1:1 (4:1 na PK)
  • o 3. – 4. místo
    Makro Liberec – EMA Házenberg 2:1 n finále FC Louka Košťany – SK Plaston Miminka Šluknov 1:0 (hlavička Glöcknera rozhodla)

Nejlepší jednotlivci turnaje: 
nejlepší hráč – Erneker (EMA Házenberg Vilémov), nejlepší střelec – Smola – 18 gólů (Makro Liberec), nejlepší brankář – Mach (Louka Košťany), nejlepší rozhodčí – Bouma (Lipová).

zdroj: www.skvilemov.cz

Tisk Tisk | E-mail E-mail